PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210138}

Łuk

Hwal
7,3 5 300
ocen
7,3 10 1 5300
5,2 5
ocen krytyków
Łuk
powrót do forum filmu Łuk

Poniewarz to tylko słowa, bezwartościowe i zwiewne jak liść na wietrze. Myślę że nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy w stanie słowami, dokładnie określić otoczającego nas świata, tego co czujemy i czego pragniemy. Dlatego na temat tego filmu nie napisze nic, gdyż to i tak bie odzwierciedliło by tego co czuje, po obejrzeniu tego DZIEŁA. Już dawno, bardzo dawno tak cholernie trudno było mi, powstrzymać łzy cisnące się z powodu tego, co moje oczy ujrzały, czy też uszy usłyszały. ŁUK to film który napiętnował mój umysł swoim pięknem i wrył się w moją pamięć, prawdopodobnie do końca moich dni. Ehh......

Kubass_87

Łojejej :) Spokojnie. Obejrzyj ten film ze 2 razy i przejdzie ci. Ja za pierwszym razem też czułem przypływ w oczach. To chyba dobrze swiadczy o tym, że rezyser potrafi ruszyć emocjami. Ale za drugim razem wieje nudą. Myśle, że raz na rok (nie cześciej) można powracać do tego... dzieła.

ocenił(a) film na 6
Kubass_87

Popieram to, co napisaleś Kubas . ja równiez mam podobne wrażenia po tym filmie. Żadne słowa nie są w stanie opisac jego piekna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones