PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210138}

Łuk

Hwal
7,3 5 300
ocen
7,3 10 1 5300
5,2 5
ocen krytyków
Łuk
powrót do forum filmu Łuk

jak taki film może miec taką ocenę - żadnego dialogu, nic w tym filmie nie ma, wynudziłem się jak nigdy - film który by mogł nakręcic mój kumpel bez podstawówki - no ale pewnie ma jakąś głębie, której bynajmniej ja nie widze, a nawet jakby to jest ona absolutnie nie warta oglądania tego nieporozumienia. Już dawno nie wystawiłem takiej soczystej 1.

użytkownik usunięty
faziee

Wiadać pomyliłeś sale kinowe. Specjalnie dla takich jak ty stworzone jest hollywoodzkie kino, ludzi ktorzy po kinie oczekuja jedynie rozrywki ,a nie zadnej glebi i filozofii. Niestety...

faziee

Jestes mocno ograniczony..w swoich filmach kim ki duk przemawia do nas obrazem slowo jest tylko dopelnieniem. Rezyser czesto stosuje symbolike ktora nie zawsze europejski widz jest w stanie pojac. Niewiele jest filmow ktore tak na prawde zasluguja na 1 ekipa kim ki duka robi jedne z najlepszych zdjec wiec chocby za ten element powinienes wistawic wyzsza note (to chyba byles w stanie dostrzec w tym filmie) Tak jak oceniles ten film tak go tez zrozumiales. Polecam Ci filmy z Bollywood je na pewno zrozumiesz a ile tam slow jest i filmy z takim rozmachem zrobione ze nawet Twoj (jak widac wielce uzdolniony)qmpel nie bylby w stanie zrobic;)

ocenił(a) film na 8
Mir4ge

A po co tu się udzielać ... wystarczy zobaczyć jakie on oceny daje innymi filmom i już wszystko jasne ;)

faziee

ale z czym tu dyskutować? nie ma żadnego sensownego argumentu... idź na American Pie costam Beta, pewnie Ci się spodoba głębia tam przedstawiona...

ocenił(a) film na 8
faziee

Dobrze, że nie ma monopolu na kręcenie filmów i jest taki ktoś jak Kim Ki-Duk :)

ocenił(a) film na 8
faziee

już za same zdjęcia film zasługuje na co najmniej 6, jak dodamy historię to mamy murowane 8, a potem już wedle uznania (;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones