PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716321}

Szczurołap

Son-nim
6,0 475
ocen
6,0 10 1 475
Szczurołap
powrót do forum filmu Szczurołap

..Po drodze natrafiają na wioskę, w której mieszkańcy są gnębieni plagą szczurów.Ryong Wu w zamian za możliwość odpoczynku przez kilka dni w wiosce i nabraniem sił przed dalszą podróżą, obiecuje pomóc mieszkańcom w pozbyciu się gryzoni. Niestety nie podejrzewa, jak straszne tajemnice kryją się za pozornie sielankowym życiem wieśniaków..
Mystery thriller pełną gębą - choć z początku zapowiadał się na miły familijny obraz ze słoneczkiem i wszechogarniającą zielenią pięknych krajobrazów; z biegiem czasu zmienia się w krwawy, mroczny, owiany mgłą drezczowiec-polecam! Plus także za zdjęcia, muzykę i świetną rolę Ryu Seung Yong

ocenił(a) film na 4
Baby_Black27

Tylko gdzie i jak to teraz w Polsce obejrzeć? :(

ocenił(a) film na 4
zekori90

nasze-kino.online

ocenił(a) film na 7
malolmalol

ukradles chamie napisy z AZja film ? ukradles kilka godzin temu, ja Ciebie zlodzieju na policje zaprowadze !

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 6
Szybszy

Nie wiem kto dmuchnął Ci napisy,ale ja też oglądałem ten film tylko na innym portalu,
ale ja nie w tej sprawie ,ostatnio coraz bardziej interesuje mnie kino azjatyckie, możesz mi powiedzieć jak można się zarejestrować na portalu "AzjaFilm" .
Pozdr.

ocenił(a) film na 7
PLFallenAngel

najlepiej napisac na PW do guru GEE

ocenił(a) film na 6
zekori90

U "gryzoniów" też już jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones