PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754979}
6,5 587
ocen
6,5 10 1 587
Tajna misja w Seulu
powrót do forum filmu Tajna misja w Seulu

Z reguły stronię od kina akcji, ale jako zagorzała fanka Hyun Bina nie mogłam tego ominąć. Film ma świetne tempo, znakomite sceny walk i pościgów, wciągającą akcję i sporo humoru w iście koreańskim stylu. Do tego bohaterów, którym od początku chcemy kibicować i pełnokrwiste czarne charaktery. Hyun Bin w roli pónocnokoreańskiego oficera to prawdziwa perełka. Sposób w jaki się porusza, walczy, przeszywa spojrzeniem… Nawet mówi z lekko zmienionym akcentem. Cóż mogę dodać - ten facet ma w sobie taki magnetyzm, że mógłby obdzielić nim połowę męskiej populacji na tym świecie :) Reasumując - oglądajcie. To naprawdę dobrze zrealizowane kino akcji.

ocenił(a) film na 7
Auntie

Ach mam to samo jeśli chodzi o Hyun Bina:) Mogłabyś powiedzieć gdzie oglądałaś? Ostatnio chciałam obejrzeć ale nigdzie nie mogłam znaleźć.

ocenił(a) film na 8
klaudia2251

Tak, rzeczywiście jest z tym problem, ja też długo szukałam. Spróbuj na https://disqus.com/ - oczywiście wpisz sobie najpierw w wyszukiwarkę confidential assignment eng sub online (albo coś w tym stylu) i wybierz disqus. Potem kliknij w tytuł filmu i powinno Cię przenieść na fastdrama. Tam nic się nie zrażaj i kliknij w link poniżej opisu filmu. Jak zamkniesz okienko z reklamami powinien się zacząć film. A, spróbuj sobie ustawić lepszą rozdzielczość, bo najpierw odpala się w 360, ale da się zrobić 720 i wtedy jest naprawdę ok. Miłego oglądania! :) I koniecznie podziel się wrażeniami. Ja uwielbiam koreańskie kino i ostatnio pochłaniam film za filmem. Lubię też bardzo kiedy ktoś coś poleca :)

ocenił(a) film na 7
Auntie

Akurat filmów koreańskich oglądam mało...a jaki gatunek Cię interesuje? Dzięki wielkie...dam znać jak mi sie podobało:)

ocenił(a) film na 7
Auntie

Zaczęłam oglądać ten film ale brakuje połowy napisów...też tak miałaś?

ocenił(a) film na 8
klaudia2251

Sorry, zupełnie stąd zniknęłam i nie miałam czasu odpowiedzieć. Spieszę donieść, że właśnie wczoraj film pojawił się na kissasian! Wersja bardzo dobrej jakości i wszystkie napisy są!

Auntie

A teraz (2020) gra północnokoreańskiego żołnierza. Fantastyczny facet. Ja tez zostałam jego fanka choć dopiero teraz

ocenił(a) film na 8
patty2_p

Masz na myśli Crash Landing On You? Cudny serial i Hyun Bin oczywiście boski! :) Jeśli dopiero teraz zostałaś jego fanką i nigdy nie widziałaś to polecam bardzo Secret Garden (serial klasyk, chyba z 2010, rola Hyun Bina rozbrajająca :)) Dobry film, w którym występuje z aktorką z Crash Landing to też Negotiation, ale ostrzegam, że jest dość brutalny. Właściwie cała filmografia Hyun Bina jest interesująca, wciąż pozostaje on jednym z moich ukochanych koreańskich aktorów :)

Auntie

Negotiation właśnie oglądam. Nie wiem czy znowu taki brutalny. Nie bardziej niż amerykańskie thillery. Ps. To muszę obejrzeć ten secret garden i popatrzeć sobie trochę na młodszego przystojnego Hyun Bina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones