PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626591}

Manny

Mae-ni
5,2 20
ocen
5,2 10 1 20
Mae ni
powrót do forum serialu Mae-ni

Dzieci :-). Drama o dzieciach, ich rodzinie oraz opiekunie. Bo dziś już nie jest trendy zatrudnić nianię. O nie! Te osoby, które o tym myślały powinny przemyśleć ten temat jeszcze raz. Teraz na topie jest manny (czyli niania w wersji męskiej ;-).
Ostatnio miałam krótką przerwę w oglądaniu dram ale staram się nadrobić zaległości. Jak dotąd ta produkcja plasuje się w środku mojej skali. Zdecydowanie bardziej mi przypadła do gustu niż "Baby-faced Beauty" ale mniej niż "Heartstrings".
Fantastyczne maluchy i problemy, z którymi możemy się spotkać w rzeczywistości. Kto wie, może się czegoś nawet z niej nauczyłam :-). Ogólnie całkiem przyjemna (szkoda tylko, że muzyka taka cicha, że właściwie jej nie słychać). Jak już oglądniecie wszystko pozostałe to możecie śmiało sięgnąć i po ten serial.

ocenił(a) serial na 6
nielot19

Też ją uważam za całkiem przyjemną dramę i naprawdę podobał mi się sposób podchodzenia do zupełnie różnych pod względem charakteru dzieci. Ale główna bohaterka zdecydowanie działała mi nerwy, czasem wydawało mi się, że jej dzieci są bardziej dojrzałe od niej. I dlatego bardziej podobały się wątki poboczne, a już zupełnie postać Janice. Przez tą dramę mam teraz do Byun Jung Soo straszną słabość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones